Treniruotės ir joga

Pasirūpinkite savo kūnu ir atgaukite jėgas Jogos ir fitneso užsiėmimuose!


Asmeninės treniruotės

Rezervuokite treniruotes: + 370 5 273 9700 arba reservations@vilniusresort.com

JOGOS UŽSIĖMIMAI

Awakening Joga – ši pamoka prasideda pratimais, kūnui sušildyti, po to seka švelnios jogos pozos, pritaikytos pagal individualius poreikius. Užsiėmimų metu yra naudojamos Mindfulness technikos, kurios sujungia protą ir kūną, sumažina stresą. Kiekvienas užsiėmimas baigiamas ilgesniu atsipalaidavimu ir meditacija.

Saulės pasveikinimas – Tai tradiciniai 12 pozicijų pratimai, kurių metu pratempiamas visas kūnas, subalansuoja stuburo lenkimą ir atidaro širdį, pečius ir krūtinę. Po šios pamokos vyksta jogos tempimas ir atsipalaidavimas.

Dvasios ramybė – ši pamoka skirta tiems, kuriems reikia giliai atsipalaiduoti ir subalansuoti mintis ir kūną. Atsigulę patogioje padėtyje, būsite vedami per skirtingas meditacijas. Šiame užsiėmime yra naudojamos meditacijos ir kvėpavimo technikos, kuriomis siekiama atpalaiduoti ir išvalyti blogas mintis.

Sesijos kaina - 40€/asm.
Grupės iki 6 asmenų - 60€

FITNESO UŽSIĖMIMAI

Viso kūno treniruotė – ši treniruotė skirta pagrindinėms raumenų grupėms formuoti, gerinti laikyseną. Trenoruotės metu yra atliekant įvairiūs pratimai, stiprinantys pilvo ir nugaros raumenis. Į šią treniruotę treneris gali įtraukti įvairią įrangą. Pasimėgaukite greita pamoka, skirta viso kūno stiprinimui.

Apatinės kūno dalies trenoruotė – apatinės kūno dalies riebalų šalinimo treniruotė, skirta tonizuoti kojas ir sėdmenis. Naudodami viso kūno raumenis vienu metu, išmoksite pagrindinių Kettlebell pratimų judesių. Šie pratimai ugdo jėgą, gerina širdies darbą, didina ištvermę.

Vienos treniruotės kaina - 40€/asm.

Sporto salės

SPA SPORTO SALĖ

Mūsų sporto salė yra aprūpinta įnovatyviausiais treniruokliais. Salėse rasite visą reikiamą inventorių savo treniruotei.

PENDEX TRENIRUOKLIŲ SALĖ

Unikalus 12 treniruoklių kompleksas, kuris atskleidžia žmogaus silpnąsias kūno vietas ir parengia individualias treniruočių programas, remdamasis informacija, kurią dirbtinis intelektas surinko, atliekant bandomąją treniruotę.

Susiekite, jei norite išbandyti PENDEX treniruoklius:
el. paštu: spa@vilniusresort.com arba tel nr.: +37065544029

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Privatumo politika

Sutinku

Nesutinku