MIND BODY jogos užsiėmimai

Pasirūpinkite savo kūnu ir mintimis ir atgaukite jėgas Jogos užsiėmimuose!

Grupiniai užsiėmimai yra skirti įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms. Pamokų metu specialistas rekomenduoja lengvesnes arba sudėtingesnes pratimų modifikacijas atsižvelgdamas į jūsų norus. Grupiniai užsiėmimai vyksta specialiai pritaikytoje salėje SPA centre, o esant geram orui užsiėmimai vyksta lauke


JOGOS UŽSIĖMIMAI Registruotis į Jogos užsiėmimą

Viešbučio svečiai gali sudalyvauti Saulės pasveikinimo užsiėmimuose nemokamai.

Basic Pranayama (Yogic Breathing) - lengvo ar vidutinio švelnumo pratimai ir atkuriamųjų pozų derinys, skirtas perkelti jus iš įtemptos nuotaikos į ramią būseną. Sąmoningo kvėpavimo judesiai, susieti su konkrečiomis jogos pozomis, padeda atrasti balansą.

Flow & Flex (Hatha Yoga)- Hatha joga apjungia pozas (asanas) su sąmoningu kvėpavimu (Pranayama), ugdant lankstumą, pusiausvyrą, ištvermę ir kūno ir minčių jėgą. Naudodamiesi kaladėlėmis ir dirželiu, yra lavinamas kūno suvokimas.

Saulės pasveikinimas (Sun salutation) – Tai tradiciniai 12 pozicijų pratimai, kurių metu pratempiamas visas kūnas, subalansuoja stuburo lenkimą ir atidaro širdį, pečius ir krūtinę. Po šios pamokos vyksta jogos tempimas ir atsipalaidavimas.

Dvasios ramybė (Peace of Mind) – ši pamoka skirta tiems, kuriems reikia giliai atsipalaiduoti ir subalansuoti mintis ir kūną. Atsigulę patogioje padėtyje, būsite vedami per skirtingas meditacijas. Šiame užsiėmime yra naudojamos meditacijos ir kvėpavimo technikos, kuriomis siekiama atpalaiduoti ir išvalyti blogas mintis.

Galimi užsiėmimai grupėmis nuo 3 iki 7 asm. Kaina asmeniui 10€. Būtina išankstinė rezervacija.
Individualios sesijos kaina - 40€/asm.

SUSIPAŽINKITE SU MŪSŲ JOGOS EKSPERTU - NILESH SAWANT

Nilesh Sawant mokymas apjungia Pranayama, Hatha jogą ir meditacijas, kartu su šiuolaikinėmis moksliniais tyrimais pagrįstomis praktikomis, kad studentai galėtų jausti savo kūną ir subalansuoti savo mintis. Jis taip pat padeda įveikti fizinius sunkumus naudodamas jogos terapijos metodus.

Nilesh mokėsi pas įvairius mokytojus, perėmė geriausias įžvalgas ir praktiką iš Navalmal Firodia Yoga Institute, Tilak Maharastra universiteto ir Rural Naturopathy Organization, kur studijavo natūropatiją.

Nilesh ieško pusiausvyros tarp buvimo ir veikimo, judėjimo ir ramybės, jėgos ir sklandumo, disciplinos ir laisvės.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Privatumo politika

Sutinku

Nesutinku