fbpx

Sveikatos draudimas

The V SPA & Wellness centre Jūsų sveikata pasirūpinta

Tam, kad užtikrinti ramų klientų poilsį sveikatingumo centre, The V SPA & Wellness bendradarbiauja su Lietuvoje didžiausiais sveikatos draudimo partneriais.

Visi, turintys šių draudimo bendrovių sveikatos draudimo sutartis, gali mėgautis The V SPA & Wellness atliekamomis procedūromis, visiškai ar iš dalies kompensuojamomis šių draudimo bendroviu:

Gjensidige, BTA Baltic Insurance Company, Compensa Vienna Insurance Group

Mūsų SPA Jūs rasite įvairias sveikatos stiprinimo ar savijautos gerinimo paslaugas, tokias kaip detoksikuojančios ir liekninančios programos, užsienio meistrų atliekami viso kūno SPA ritualai ir masažai, vandens plūduriavimo terapija, Himalajų druskų ir aromaterapinius kambarius ir daug kitų paslaugų. Susipažinti su SPA meniu galite čia.

Laukiame Jūsų The V SPA & Wellness centre, kur Jūsų sveikata pasirūpinta.

„Vilnius Grand Resort“ – laisvalaikio, poilsio, pramogų ir renginių kompleksas, džiuginantis svečius išskirtine aptarnavimo kultūra bei unikaliu paslaugų deriniu. Modernus kurortas, ežerų, beržynų ir vingiuojančių kalvų apsuptyje harmoningai įsiliejęs į gamtovaizdį, vos 20 min kelio nuo Vilniaus miesto centro, kviečia atrasti gamtą, skanų maistą bei tikrą atpalaiduojantį poilsį.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Privatumo politika

Sutinku

Nesutinku