SPA taisyklės

The V SPA & Wellness centras siūlo išskirtines individualias procedūras ir paslaugas, skirtas jūsų unikaliems poreikiams.
Kruopščiai atrinkti geriausi produktai, stebuklingos gydančios mūsų terapeutų rankos kartu su senovine gydymo išmintimi sukuria sinergiją, kuri išvalys, subalansuos ir atgaivins jūsų kūną, protą ir sielą.

Sveikatingumo ir SPA procedūras galima užsisakyti kasdien nuo 10:00 iki 22:00
"Aqua pool", "Vitality pool" ir treniruočių salės darbo laikas nuo 10:00 iki 22:00
*Dėl sanitarinio valymo ir dezinfekcijos darbų „Vitality pool" baseinų ir pirčių erdvės darbo laikas antradieniais nuo 12 val. iki 22 val.

Maloniai prašome visas spa procedūras ir paslaugas užsisakyti iš anksto. Prašome rezervuoti laiką tiesiogiai mūsų registratūroje arba iš viešbučio kambario, paskambinę trumpuoju numeriu 7377.
Neapsigvenantys viešbutyje svečiai gali rezervuoti spa apsilankymą, siųsdami užklausą spa@vilniusresort.com arba telefonu +370 5273 9700

PASIRUOŠKITE SAVO APSILANKYMUI

Maloniai prašome atvykti 10 minučių anksčiau iki numatyto paslaugos ar procedūros laiko. Tai suteiks jums galimybę ramiai prisiregistruoti, pasiruošti, pasimėgauti pasveikinimo gėrimu ir pradėti susipažinti su terapeutu. Jeigu pavėluosite, mes pasistengsime atlikti rezervuotą paslaugą pilna apimtimi, tačiau gali būti, kad turėsime sutrumpinti sveikatinimo paslaugos laiką.
Jūsų asmeninis sveikatos patarėjas | terapeutas atliks su jumis trumpą sveikatos būklės įvertinimą ir konsultaciją, kad užtikrintų, jog gausite tinkamiausią sveikatinimo paslaugą. Prašome pranešti, jei turite sveikatos problemų arba specialių pageidavimų ar reikalavimų. Prieš paslaugą galite tiesiogiai pasitarti su terapeutu dėl masažo spaudimo stiliaus ir stiprumo. Užsakymo metu nurodykite terapeuto lyties nuostatas.
Atvykus spa procedūroms, suteiksime jums patogius vienkartinius apatinius drabužius ir chalatą. Galite pasiimti savo maudymosi kostiumėlį ir gumines šlepetes, kad galėtumėte mėgautis mūsų baseinų erdvėmis, sauna, garų ar plūduriavimo procedūra.
Atsinešto maisto užkandžių, cigarečių (įskaitant elektronines cigaretes) ir alkoholio vartojimas nėra skatinamas jokioje SPA ir sveikatingumo aplinkoje ir nerekomenduojamas prieš bet kokį gydymą ar paslaugą.
Laikydamiesi savo įsipareigojimų dėl švaros, saugos ir higienos, mūsų įranga yra sterilizuojama ir dezinfekuojama po kiekvieno aptarnavimo ir paslaugos.
Tėvai ir svečiai su vaikais visada laukiami Vilnius Grand Resort, tačiau prašome atkreipti dėmesį, kad visa SPA ir sveikatingumo erdvė yra šnabždesio erdvė, kad svečiai galėtų ramiai atsipalaiduoti ir mėgautis šiuo unikaliu privatumu. Maloniai prašome tėvų prižiūrėti bet kokio amžiaus vaikus, naudodamiesi mūsų paslaugomis.
Minimalus SPA procedūrų amžius yra 16 metų. Vaikai iki 6 metų amžiaus gali lankytis tik vaikų baseine. Naudodamiesi SPA ir sveikatingumo paslaugomis, iki 16 metų vaikai turi būti nuolat prižiūrimi atsakingo suaugusiojo. Siekiant užtikrinti jūsų vaikų saugumą ir kitų svečių patogumą, ši politika yra vykdoma griežtai.
Siekdami užtikrinti, kad visi svečiai galėtų mėgautis ramybe ir harmonija SPA ir sveikatingumo centre, visų maloniai prašome išlaikyti minimalų triukšmą ir maksimaliai vengti mobiliųjų telefonų bei kitų elektroninių prietaisų naudojimą.
Apgailestaujame, kad negalime būti atsakingi už asmeninių daiktų praradimą ar sugadinimą. Jūsų asmeniniams daiktams suteikiamos spintelės persirengimo kamariuose. Tačiau, mėgaudamiesi SPA paslaugomis, rekomenduojame nedėvėti jokių vertingų daiktų. Siekdami apsaugoti savo drabužius, taip pat prašome dėvėti jūsų patogumui paruoštus chalatus.
Norintiems įsigyti ar gauti daugiau informacijos apie SPA ir sveikatingumo paslaugų dovanų kuponus, prašome kreiptis į mūsų SPA arba viešbučio registratūrą, arba susipažinti su siūlomais dovanų kuponais mūsų tinklapyje.
Suplanuotos procedūros yra skirtos specialiai jums. Norėdami atšaukti pocedūrą privalote apie tai informuoti likus ne mažiau nei 4 valandoms iki procedūros laiko. Jei per šį pranešimo laikotarpį jūsų procedūra nėrą neatšaukiama, jūsų vizitas laikomas patvirtintu. Už bet kokius pakeitimus ar atšaukimus, atliktus vėliau nei 4 valandos iki vizito laiko, atšaukimo mokestis yra 50%. Už neatvykimą bus imamas pilnas mokestis.
Dėl šios politikos, užsakymo metu prašome pateikti galiojantį mokėjimo kortelės numerį arba sumokėti avansą viešbučio įsiregistravimo metu. Ši politika taip pat taikoma dovanų kortelių ir sertifikatų turėtojams.
Gydymo paketai negrąžinami, neperleidžiami ir nekeičiami. Nepanaudoti produktai originalioje pakuotėje gali būti grąžinti per 14 dienų, kad būtų grąžinta visa suma.
Priimamos visos pagrindinės mokėjimo kortelės. Mes nepriimame jokių asmeninių čekių. Visos dovanų kortelės, kuponai ar sertifikatai turi būti nurodyti užsakymo metu.
Į visas kainas įtrauktas PVM. Atkreipkite dėmesį, kad kainos gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Privatumo politika

Sutinku

Nesutinku