SPA procedūrų meniu

The V SPA & Wellness by [comfort zone] procedūrų meniu

Mūsų SPA centras bendradarbiauja su [comfort zone] - profesionalios kosmetikos prekiniu ženklu iš Italijos.

„The V SPA & Wellness“ ir [comfort zone] ekspertai sujungė efektyvias masažo ir SPA technikas, kurias praturtino [comfort zone] kosmetikoje naudojamomis tvariomis ir efektyvius rezultatus garantuojančiomis veikliosiomis medžiagomis, kas taps estetine ir atkuriančia meditacija Jūsų kūnui ir sielai.

Susipažinkite su SPA procedūrų meniu ir rezervuokite Jums patogiausią laiką.

TOP! BALIO VISO KŪNO MASAŽAS 60 min. - 79€
90 min. - 109€
Tai tradicinis balinezietiškas masažas. Akupresūros ir refleksologijos elementai veikia giliuosius kūno audinius, gerina kraujotaką, limfotaką. Turi teigiamą poveikį miego kokybei, mažina nuovargį bei gerina psichologinę ir emocinę būklę.
INDIŠKAS VISO KŪNO KERALA MASAŽAS 60 min. - 79€
Kerala masažas – tai vienas žinomiausių, bei populiariausių indiškų masažų, kilęs iš didžiausio Indijos Kerala regiono. Šis masažas balansuoja tris kūno elementus – gerina fizinę, psichinę ir emocinę savijautą. Ritmiškumas – šio masažo išskirtinumas, kuris padeda sumažinti raumenų tonusą, sąnarių skausmus, gerina odos būklę ir miego kokybę.
INDIŠKAS GALVOS MASAŽAS (su ausų žvakėmis) 60 min. - 79€
Masažas paremtas ajurvedinės praktikos principais. Tai viena iš efektyviausių ir greičiausių atsipalaidavimo priemonių. Masažas teigiamai veikia nervų sistemą, gerina galvos kraujotaką, dėl ko mažėja plaukų slinkimas ir skatinamas plaukų augimas. Masažas padeda pagerinti miego kokybę, psichoemocinę būklę, atmintį, dėmesio koncentraciją, klausos bei regos pojūčius.
TRADICINIS TAILANDIETIŠKAS MASAŽAS 60 min. - 79€
90 min. - 109€
Tradicinis tailandietiškas masažas pasižymi išskirtine technika žinoma ir naudojama visame pasaulyje, kaip atsipalaidavimo ir profilaktinė priemonė fizinei kūno būklei palaikyti. Masažas yra atliekamas ant specialaus „Tatami“ čiužinio, patiesiamo ant grindų.
„SHIRODHARA“ TERAPIJA SU ŠILTŲ ŽOLELIŲ ALIEJUMI 60 min. - 89€
90 min. - 115€
„Shirodhara“, dar vadinama karališka procedūra, yra viena iš labiausiai vertinamų ajurvedinių procedūrų.
Shirodhara - sudurtinis žodis, reiškiantis: shiro – galva, dhara – tekėjimas. Tai šilto žolelių aliejaus pylimas ant kaktos į Adžna čakrą, kitaip vadinamą trečiąją akį. Siekiant pasinerti į visišką ramybę, „Shirodhara“ terapija derinama su holistiniu ajurvedos kūno ir indišku galvos masažais. Tai ne tik maloni, bet ir ypatingai naudinga terapija, kuri veikia visus reikalingus kūno taškus ir su jais susijusius organus bei visas žmogaus organizmo sistemas.
„ABHYANGA“ VISO KŪNO MASAŽAS 60 min. - 79€
90 min. - 109€
Tai atpalaiduojantis viso kūno masažas, kuris padeda pagerinti limfos tekėjimą, detoksikuoja kūno odą, stimuliuoja imuninę sistemą, ir suteikia raminantį poveikį nervų sistemai. Masažo metu naudojami šilti žolelių aliejai padeda išvalyti visus energetinius centrus bei teigiamai veikia žmogaus organizmo sistemas.
TAILANDIETIŠKAS VISO KŪNO „SABAI-SABAI“ MASAŽAS 60 min. - 79€
90 min. - 109€
Tailandietiškas masažas su karštais žoliniais ryšulėliais vadinamais „Sabai-Sabai“. Gydomosios žolelės, kaip ciberžolė, citrinžolė, kamparas, druska, citrina ir imbieras ramina ir gydo kūno odą. Ši procedūra pasižymi gydomosiomis ir profilaktinėmis savybėmis nuo daugelio ligų. Masažo metu atliekami spaudimo bei tempimo judesiai aktyvina daugiau nei 100 marmos taškų ir gerina gyvybinės energijos apytaką. Masažas su karštomis aromatingomis vaistažolėmis ramina odą, maloni šiluma mažina skausmą, raumenų tonusą bei gerina raumens elastingumą. Masažas ypač rekomenduojamas šaltuoju metų laiku, kai aplink trūksta gaivių aromatų bei šilumos pojūčio.  
TAILANDIETIŠKAS VISO KŪNO MASAŽAS SU ŠILTU ALIEJUMI 60 min. - 79€
90 min. - 109€
Šiltas ir aromatų pripildytas aliejus, švelnūs bei gilūs tailandietiško masažo judesiai nukels Jus į ramybės oazę. Masažo metu, veikiant meridianus, organizme atstatoma energijos tėkmė. Todėl šis tailandietiškas masažas mažina nerimą, gerina miego kokybę ir nuotaiką, mažina raumenų tonusą ir padidina sąnarių mobilumą, gerina limfos bei kraujotakos tėkmę.
TAILANDIETIŠKAS NUGAROS/PĖDŲ MASAŽAS SU ŠILTU ALIEJUMI 45 min. - 59€
VISO KŪNO MASAŽAS SU KARŠTAIS AKMENIMIS 60 min. - 79€
90 min. - 109€
Karštų akmenų terapija – išskirtinis masažas, kurio metu ant kūno dėliojami įkaitinti vulkaninės kilmės akmenys.  Šiltų gydomųjų akmenų ir atitinkamų masažo judesių kombinacija turi teigiamą poveikį giliesiems audiniams. Masažas rekomenduojamas patiriantiems nuolatinį stresą, nerimą, įtampą, besiskundžiantiems galvos skausmais bei prasta miego kokybe. Ši procedūra tinka esant padidėjusiam raumenų tonusui, šąlant galūnėms, sumažėjus organizmo atsparumui.
VISO KŪNO MASAŽAS SU HIMALAJŲ DRUSKOMIS 60 min. - 79€
Himalajų druskos akmenys giliai valo, detoksikuoja ir atgaivina kūną. Masažas padeda atsipalaiduoti, sumažina įtampa ir stresą.
REKOMENDUOJAME PAPILDOMAI 30 min. - 12€
AROMATERAPIJOS ERDVĖ
Natūralūs eteriniai aliejai padeda gerinti žmogaus emocinę būklę ir sveikatą. Eterinio aliejaus kvapas atpalaiduoja ir nuima įtampą. Kiekvieną metų sezoną naudojamos unikalios aromaterapinės dulksnos specialiai sukurtos suteikti teigiamą poveikį sveikatai ir mintims.
arba
HIMALAJŲ DRUSKOS ERDVĖ
Himalajų druskos prisotinta erdvė padeda sukurti abipusį minčių ir emocijų ryšį. Aktyvuojama kūno energijos tėkmė ir pasiekiama kūno ir minčių pusiausvyra. Seansas suteikia raminamąjį poveikį ir sumažina įtampą.
KŪNO ŠVEITIMAS 45 min. – 55 €
Pasirinkimai:
GILUS ATNAUJINIMAS: atnaujinančios riolito dalelės, padengtos kreminiu sviestmedžio sviestu ir individualiai pasirinktu aromaterapiniu mišiniu, yra tobulas kūną atnaujinantis šveitiklis.
DETOKSIKACIJA: Alfa hidroksi rūgščių ir fizinių silicio dioksido dalelių derinys užtikrina intensyvų dvigubą šveičiamąjį ir detoksikuojantį šveitimą.
KŪNO ĮVYNIOJIMAS 45 min. – 55 €
Pasirinkimai:
GILUS ATNAUJINIMAS: kamanų aliejus ir ekologiškas graikinių riešutų ekstraktas atnaujina, atkuria ir tonizuoja, suteikia elastingumo ir švelnumo Jūsų odai.
DETOKSIKACIJA: intensyvi procedūra su terminiu vandeniu iš Molntalcino kalvų miestelio Toskanoje. Dumbliai ir aromaterapija suteikia visišką sisteminę detoksikaciją ir gyvybingumą.
„MANO LAIKAS“
VEIDUI arba KŪNUI 30 min. - 45€
45 min. - 59€
60 min. - 79€
Individualus kūno ar veido masažas, orientuotas į unikalius asmens poreikius.
REKOMENDUOJAME PAPILDOMAI 30 min. - 12€
AROMATERAPIJOS ERDVĖ
Natūralių eterinių aliejų pagalba gerėja žmogaus emocinė būklė ir sveikata. Įkvepiant mišninioveikia mūsų kūną, emocijas, protą. Kiekvieną metų sezoną naudojamos unikalios aromaterapinės dulksnos, sukurtos suteikti teigiamą poveikį sveikatai ir mintims.
arba
HIMALAJŲ DRUSKOS ERDVĖ
Himalajų druskos prisotinta erdvė padeda sukurti abipusį minčių ir emocijų ryšį. Aktyvuojama kūno energijos tėkmė ir pasiekiama kūno ir minčių pusiausvyra. Seansas suteikia raminamąjį poveikį ir sumažina įtampą.
25 min. - 35€
45 min. - 55€
60 min. - 79€
PLŪDURIAVIMO TERAPIJA
Plūduriavimo seansas įprastai pagerina savijautą ir fiziologinį funkcionavimą, kaip gilaus psichologinio ir fizinio atsipalaidavimo derinys. Ši terapija leidžia atpalaiduoti raumenis, protą ir mažina bendrą kūno įtampą.
PRATURTINKITE SAVO MASAŽĄ 25€
GYDANTIS KARŠTŲ AKMENŲ PRISILIETIMAS
Pridėkite karštų akmenų prisilietimą prie savo kūno arba veido masažo
KARŠTO KVARCO TERAPIJA su integruota CHROMO TERAPIJA
Komforto kupina patirtis, kurios metu pasinersite į unikalią masažo lovą, pripildytą karštu smėliu ir netrukus pajusite, kaip jūsų kūnas akimirksniu atsipalaiduoja ir atgimsta iš naujo.
GILUS, KŪNĄ ATPALAIDUOJANTIS AROMATINIS ĮVYNIOJIMAS 85 min. - 95€
Gilus ir aromatingas odą atnaujinantis prabangus derinys, pripildytas riolito dalelėmis iš Stromboli salos Italijoje, kartu su senėjimą stabdančiomis antioksidacinėmis kūno kaukėmis ir prabangiomis tekstūromis, specialiai sukurtomis atliekamam kūno masažui. Papildomas garų ir eterinių aliejų poveikis užbaigia viso kūno masažo ritualą.
„BODY STRATEGIST“ TERMOGENINĖ PROCEDŪRA 75 min. - 90€
Intensyvi karščio ir šalčio procedūra, kuri padeda kovoti su įsisenėjusiu celiulitu, skatindama kraujotaką, gerindama limfos tekėjimą, lieknina ir modeliuoja kūno siluetą. Egzotiškas ir išskirtinis „Tranquillity“™ mišinys kartu su valomosiomis garų savybėmis padaro lieknėjimo procesą malonesnį.
MONTALCINO TERMINIS PURVAS 85 min. - 95€
Intensyvus dviejų dalių derinys: Himalajų druska ir detoksikuojantis purvas, praturtintas terminiais vandenimis. Visapusiška sisteminė detoksikacija, skirta pašalinti toksinus, atkurti energiją ir suteikti gyvybingumo kūnui, protui ir odai. Saldžiųjų apelsinų, kadagių ir kedro eteriniai aliejai kartu su garais prisideda prie detoksikuojančių ir energijos suteikiančių gydymo savybių.
LIEKNINAMASIS KŪNO RITUALAS 75 min. - 89€
Visapusiška kūno detoksikacija palengvina raumenų skausmus ir veiksmingai skatina medžiagų apykaitą dėl eterinių aliejų mišinio ir Himalajų druskos galios, sujungtos su kūno šveitimu ir masažu.
ATPALAIDUOJANTIS KŪNO RITUALAS 75 min. - 89€
Novatoriškas masažas, veikiantis tris skirtingus jutiminius taškus, skirtas giliam atsipalaidavimui, geram miegui, streso mažinimui ir atgaivai. Unikali eterinių aliejų mišinio sinergija, išskirtinė „Tranquility™ Sound“ garso terapija ir ajurvedos bei indoneziečių technika, naudojant minkštus ir švelnius šepetėlius, padeda pasiekti proto ir kūno ramybės ir harmonijos būseną.
KŪNĄ ATNAUJINANTIS RITUALAS 75 min. - 89€
Įspūdinga ir nepakartojama aromaterapijos dovana. Kiekviena procedūra prasideda asmeniniu jūsų pasirinkimu iš mūsų unikalios aromaterapinių aliejų kolekcijos, dvelkiančios senovės Rytų, Arabijos, Indijos ar Viduržemio jūros regiono kultūromis. Unikalus masažas papildytas giliu šveitimu, stangrinančiu ir drėkinančiu kūno įvyniojimu.
DRENUOJANTIS KŪNO RITUALAS 75 min. - 89€
Intensyvi procedūra su terminiu vandeniu iš Montalcino kalvų miestelio Toskanoje pasižymi detoksikuojančiu ir anticeliulitiniu poveikiu. Eterinių aliejų mišinys skatina gilų audinių limfodrenažą, o „Fucus“ ir „Laminaria“ dumbliai skatina lipolitinį poveikį. Idealiai tinka pašalinti susikaupusius toksinus ir atkurti odos gyvybingumą.
PRATURTINKITE SAVO RITUALĄ 25€
KARŠTO KVARCO TERAPIJA su integruota CHROMO TERAPIJA
Komforto kupina patirtis, kurios metu pasinersite į unikalią masažo lovą, pripildytą karštu smėliu ir netrukus pajusite, kaip jūsų kūnas akimirksniu atsipalaiduoja ir atgimsta iš naujo.
KŪNO ĮVYNIOJIMAS MAMAI 60 min. - 70€
Švelnus kūno įvyniojimas, puikiai tinkantis nėštumo metu ir po nėštumo. Mažina patinimus, gerina kraujotaką, suteikia odai elastingumo ir stangrumo.
NĖŠČIOSIOS MASAŽAS 50 min. - 55€
Po pirmojo nėštumo trimestro rekomenduojamas švelnus, atpalaiduojantis masažas, suteikiantis komforto ir lengvumo pojūtį. Pamaitinama kūno oda, mažinama strijų atsiradimo tikimybė ir diskomforto pojūtis.
YPATINGAI VEIKSMINGA VEIDO PROCEDŪRA 60 min. - 80€
Veido procedūra pradedama nuo atpalaiduojančio nugaros masažo su bambukiniais voleliais, taip sumažinant raumenų įtampą. Po masažo naudojama pagal odos tipą parinkta veido kaukė, kuri padės pasiekti norimų rezultatų.
GYVYBINGUMĄ SUTEIKIANTIS MASAŽAS 60 min. - 80€
Pasinerkite į gaivinančią procedūrą su terminiu purvu, kuris atpalaiduoja kūną. Po procedūros atliekamas individualus masažas pašalinantis įtampą ir suteikiantis odai gyvybingumo.
SPA MANIKIŪRAS 60 min. - 45€
Akimirka, skirta rankų priežiūrai, su iš anksto paruoštu šveitikliu švelniam valymo ir giliam drėkinimo bei maitinimo poveikiui, apimanti nagų formavimą ir odelių priežiūrą.
SPA PEDIKIŪRAS 60 min. - 55€
Apsauga ir priežiūra pėdoms, kuri glotnina ir atnaujina nuospaudas, giliai atstato ir maitina odą bei apima nagų formavimą ir odelių priežiūrą.
SPA RANKŲ IR PĖDŲ RITUALAS 75 min. - 75€
Rankų ir pėdų ritualas su valančia, maitinančia ir apsaugančia rankų ir pėdų odą, procedūra. Papildomai naudojamas parafinas, kuris suteikia energijos viso ritualo metu. Procedūra apima nagų formavimą ir odelių priežiūrą.
REKOMENDUOJAME PAPILDOMAI
VAŠKAVIMAS IR PARAFINO PROCEDŪRA pagal pageidavimą
„JOY OF BEAUTY“ PROCEDŪRA 60 min. - 79€
Pasirūpinkite savo oda taip, kaip ji to nusipelnė. Ypatingai veiksminga veido procedūra, sukurta atsižvelgus į Jūsų poreikius. Apsaugo odą nuo senėjimo, drėkina, valo ir ramina.
„SUBLIME SKIN PRO-LIFT“ PROCEDŪRA 60 min. - 79€
Stangrinamoji, putlinamoji ir senėjimą stabdanti veido ir kaklo procedūra, kai kartu su specialiomis „Kobido“ technikomis atkuriamas veido odos skaistumas ir veido kontūras.
„DERMA-TEST“ ODOS BŪKLĖS ANALIZĖ 30 min. - 30€
Neinvazinė veido odos būklės diagnostika, kurios metu įvertinami: odos porėtumas, elastingumas, paviršinio sluoksnio pažeidimai, aknės pasireiškimo rizika, pigmentacija, hidratacijos būklė, melanino sankaupų bei odos kraujotakos diagnostika, UV spindulių pažeidimo laipsnis.
„DERMALUX“® LED ŠVIESOS PROCEDŪRA 30 min. - 35€
LED šviesos terapija yra neinvazinis gydymo metodas, kurio metu naudojama specialaus ilgio šviesos bangos energija, skatinanti odos atsinaujinimą, gijimą, efektyviai stimuliuoja randėjimo procesus, pigmentacijos sutrikimus, turi antibakterinį poveikį aknės pažeistai odai.
„MEGAWHITE® EXPRESS“ DANTŲ BALINIMO PROCEDŪRA 20 min. - 55€
„Megawhite“® kosmetinis dantų balinimas lazeriu - greita, saugi ir efektyvi dantų estetikos procedūra. Pati balinimo procedūra trunka 15 min. Ši pažangi formulė akimirksniu išbalins jūsų dantis. „Megawhite® Express“ dantų balinimas yra saugus, greitas ir efektyvus. Tai neskausminga procedūra, garantuojanti greitus rezultatus.
„HYDRAFACIAL DELUXE“ PROCEDŪRA 90 min. - 155€
Procedūra pradedama limfodrenažo terapija, po kurios atliekamas giluminis valymas, šveitimas ir drėkinimas. Pagal poreikį atliekama deimantinė mikrodermabrazija ir šveitimas rūgštimis. Į procedūrą įeina multi-peptidų „dermabuilder“ terapija naikinanti raukšles, LED šviesų terapija ir kamieninėmis augalų ląstelėmis praturtinta kolageno kaukė.
„HYDRAFACIAL PERFECTION“ PROCEDŪRA 60 min. - 100€
Gerina aknės ir hiperpigmentacijos išvargintos odos būklę, mažina poras bei pagyvina veido ir kaklo odos spalvą, jaunina veido odą ir sulėtina jos senėjimą. Procedūros metu naudojamas rūgštinis pilingas, kuris nušveičia ir giliai išvalo odą, serumas ir LED šviesos terapija, kuri stangrina ir regeneruoja veido odą.
„HYDRAFACIAL BOOSTER“ PROCEDŪRA 30 min. - 65€
Procedūros metu oda yra prisotinama turtingais antioksidantais ir giliai drėkinančia hialurono rūgštimi. Procedūra pradedama giliu odos valymu, tęsiama švelniu šveitimu, paviršinių ir sunkiai pasiekiamų nešvarumų ekstrakcija vakuumo pagalba ir baigiama gausiu giluminiu drėkinimu.
REKOMENDUOJAME PAPILDOMAI 30€
Pasirinkimai:
„DERMABUILDER“ Padeda skatinti kolageno gamybą ir gerina ląstelių struktūros stiprumą.
ŠVEITIMAS RŪGŠTIMI Glikolio ir salicilo rūgščių derinys.
GYVENIMO BŪDO KONSULTACIJA 30 min. - 45€
Kartu su asmeniniu sveikatingumo konsultantu individualaus sveikatingumo įvertinimo ir išsamios holistinės konsultacijos metu:
• aptariama ir sukuriama individuali sveikatingumo procedūrų programa,
• pagal unikalų vertinimą sukuriamos gyvenimo būdo gairės, siekiant pakeisti įsisenėjusius, sveikatai žalingus kasdienius įpročius,
• atsižvelgiant į sveikatos būklę, suteikiama maisto ir vaistažolių papildų rekomendacija,
• aptariamas individualus streso valdymo planas, apimantis fizinį aktyvumą, meditaciją, kvėpavimo techniką ir kt.
KŪNO SUDĖTIES ANALIZĖS TYRIMAS 30 min. - 45€
Testo metu, medicininiu tikslumu apskaičiuojama ir nustatoma daugybė gyvybiškai svarbių kūno sudėties parametrų:
• Metabolinis žmogaus amžius;
• Oksidacinio streso lygis;
• Viso kūno ir atskirų jo dalių svoris;
• Griaučių raumenų masė;
• Visceralinių ir poodinių riebalų kiekis.

    Užsakyti
    Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Privatumo politika

    Sutinku

    Nesutinku