Kambariai

Viešbutyje įrengti 240 klasikinio stiliaus, erdvūs, patogūs, individualaus dizaino kambariai. Aštuonių kategorijų įvairovė, teikiamų paslaugų gausa ir modernių technologijų sprendimai tenkina šiuolaikinio keliautojo poreikius, o poilsio kokybę užtikrina karališko dydžio šiugždanti sniego baltumo lova, gardūs pusryčiai bei pro langus atsiveriantys kvapą gniaužiantys peizažai su mirguliuojančiais ežerais ir beržų salelėmis.

„Deluxe“ kategorijos kambarys

Nuo 139 €

Liukso kategorijos, modernaus stiliaus kambariai su viena didele dviviete lova arba 2 atskiromis vienvietėmis lovomis. Kambariuose įrengta oro kondicionavimo sistema, seifai, yra kabelinė televizija. Daugumoje vonios kambarių yra atskira vonia ir dušas. Visuose kambariuose rasite chalatus ir šlepetes.

„Superior“ kategorijos kambarys

Nuo 94 €

Tai ypatingai erdvūs ir šviesūs, aukštesnės kategorijos kambariai su nuostabiu vaizdu į ežerą. Kambariai įrengti su viena dvigule arba dviem vienvietėmis atskiromis lovomis. Visuose numeriuose yra balkonai, oro kondicionavimo sistema, seifai, kabelinė televizija, o vonios kambariuose: vonia, chalatai ir šlepetės.

Šeimyniniai apartamentai

Nuo 169 €

Šeimyniniai kambariai idealiai tinka 4 asmenų poilsiui. Dviejuose numerio kambariuose yra didelė dvigulė lova, dvi vienvietės lovos bei vonios kambarys, pro langus atsiveria kerintis gamtovaizdis. Visuose kambariuose yra oro kondicionavimo sistema, seifai, kabelinė televizija, o vonios kambariuose: vonia, chalatai ir šlepetės.

„Classic“ kategorijos kambarys

Nuo 74 €

Tai patogūs ir jaukūs, elegantiškai įrengti kambariai su viena dvigule arba dviem vienvietėmis atskiromis lovomis. Visuose kambariuose yra oro kondicionavimo sistema, seifai, kabelinė televizija, o vonios kambariuose: vonia, chalatai ir šlepetės.

„Executive“ kategorijos kambarys

Nuo 114 €

Executive kategorijos kambariai yra skirtingai įrengti. Visuose numeriuose yra balkonai, oro kondicionavimo sistema, seifai, kabelinė televizija, o vonios kambariuose: vonia, chalatai ir šlepetės. Šie numeriai išsiskiria savo tradiciniu prancūzišku interjeru ir marmuru dekoruotais vonios kambariais.

„Premium Suite“ apartamentai

Nuo 209 €

Aukščiausios klasės, erdvūs apartamentai per du aukštus su 2 atskirais miegamaisiais ir erdve svetaine. Svečių patogumui šiuose numeriuose taip pat įrengti 2 atskiri vonios kambariai. Kambariuose įrengta oro kondicionavimo sistema, seifai, yra kabelinė televizija. Vonios kambariuose rasite chalatus ir šlepetes.

„Deluxe Suite“ apartamentai

Nuo 409 €

Aukščiausios klasės, erdvūs liukso klasės apartamentai su 2 atskirais miegamaisiais ir erdve svetaine su nuostabiu vaizdu į ežerą. Svečių patogumui šiuose numeriuose taip pat įrengti 2 atskiri vonios kambariai su atskiromis voniomis ir dušais.

Prezidentiniai apartamentai

Nuo 389 €

Tai apartamentai, pro kurių langus atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Apartamentuose rasite elegantišką poilsio zoną, miegamąjį su ypač didele dvigule lova ir marmuru dekoruotu vonios kambariu, kuriame - atskira dušo kabina, masažinė vonia bei privati sauna.