Kambariai

Viešbutyje įrengti 240 klasikinio stiliaus, erdvūs, patogūs, individualaus dizaino kambariai. Aštuonių kategorijų įvairovė, teikiamų paslaugų gausa ir modernių technologijų sprendimai tenkina šiuolaikinio keliautojo poreikius, o poilsio kokybę užtikrina karališko dydžio šiugždanti sniego baltumo lova, gardūs pusryčiai bei pro langus atsiveriantys kvapą gniaužiantys peizažai su mirguliuojančiais ežerais ir beržų salelėmis.

„Deluxe“ kategorijos kambarys

Nuo 139 €

Liukso kategorijos, modernaus stiliaus kambariai su viena didele dviviete lova arba 2 atskiromis vienvietėmis lovomis. Kambariuose įrengta oro kondicionavimo sistema, seifai, yra kabelinė televizija. Daugumoje vonios kambarių yra atskira vonia ir dušas. Visuose kambariuose rasite chalatus ir šlepetes. Į kambario kainą įskaičiuotas neribotas apsilankymas Aqua baseinų ir pirčių erdvėje ir 2 valandų apsilankymas Vitality SPA. Vaikai į Vitality SPA erdvę įleidžiami tik nuo 12 metų.

„Superior“ kategorijos kambarys

Nuo 94 €

Tai ypatingai erdvūs ir šviesūs, aukštesnės kategorijos kambariai su nuostabiu vaizdu į ežerą. Kambariai įrengti su viena dvigule arba dviem vienvietėmis atskiromis lovomis. Visuose numeriuose yra balkonai, oro kondicionavimo sistema, seifai, kabelinė televizija, o vonios kambariuose: vonia, chalatai ir šlepetės. Į kambario kainą įskaičiuotas neribotas apsilankymas „Aqua“ vandens ir pirčių erdvėje.

Šeimyniniai apartamentai

Nuo 169 €

Šeimyniniai kambariai idealiai tinka 4 asmenų poilsiui. Dviejuose numerio kambariuose yra didelė dvigulė lova, dvi vienvietės lovos bei vonios kambarys, pro langus atsiveria kerintis gamtovaizdis. Visuose kambariuose yra oro kondicionavimo sistema, seifai, kabelinė televizija, o vonios kambariuose: vonia, chalatai ir šlepetės. Į kambario kainą įskaičiuotas neribotas apsilankymas „Aqua“ vandens ir pirčių erdvėje.

„Classic“ kategorijos kambarys

Nuo 74 €

Tai patogūs ir jaukūs, elegantiškai įrengti kambariai su viena dvigule arba dviem vienvietėmis atskiromis lovomis. Visuose kambariuose yra oro kondicionavimo sistema, seifai, kabelinė televizija, o vonios kambariuose: vonia, chalatai ir šlepetės. Į kambario kainą įskaičiuotas neribotas apsilankymas „Aqua“ vandens ir pirčių erdvėje.

„Executive“ kategorijos kambarys

Nuo 114 €

Executive kategorijos kambariai yra skirtingai įrengti. Visuose numeriuose yra balkonai, oro kondicionavimo sistema, seifai, kabelinė televizija, o vonios kambariuose: vonia, chalatai ir šlepetės. Šie numeriai išsiskiria savo tradiciniu prancūzišku interjeru ir marmuru dekoruotais vonios kambariais. Į kambario kainą įskaičiuotas neribotas apsilankymas „Aqua“ vandens ir pirčių erdvėje.

„Premium Suite“ apartamentai

Nuo 209 €

Aukščiausios klasės, erdvūs apartamentai per du aukštus su 2 atskirais miegamaisiais ir erdve svetaine. Svečių patogumui šiuose numeriuose taip pat įrengti 2 atskiri vonios kambariai. Kambariuose įrengta oro kondicionavimo sistema, seifai, yra kabelinė televizija. Vonios kambariuose rasite chalatus ir šlepetes. Į kambario kainą įskaičiuotas neribotas apsilankymas Aqua baseinų ir pirčių erdvėje ir 2 valandų apsilankymas Vitality SPA. Vaikai į Vitality SPA erdvę įleidžiami tik nuo 12 metų.

„Deluxe Suite“ apartamentai

Nuo 409 €

Aukščiausios klasės, erdvūs liukso klasės apartamentai su 2 atskirais miegamaisiais ir erdve svetaine su nuostabiu vaizdu į ežerą. Svečių patogumui šiuose numeriuose taip pat įrengti 2 atskiri vonios kambariai su atskiromis voniomis ir dušais. Į kambario kainą įskaičiuotas neribotas apsilankymas Aqua baseinų ir pirčių erdvėje ir 2 valandų apsilankymas Vitality SPA. Vaikai į Vitality SPA erdvę įleidžiami tik nuo 12 metų.

Prezidentiniai apartamentai

Nuo 389 €

Tai apartamentai, pro kurių langus atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Apartamentuose rasite elegantišką poilsio zoną, miegamąjį su ypač didele dvigule lova ir marmuru dekoruotu vonios kambariu, kuriame - atskira dušo kabina, masažinė vonia bei privati sauna. Į kambario kainą įskaičiuotas neribotas apsilankymas Aqua baseinų ir pirčių erdvėje ir 2 valandų apsilankymas Vitality SPA. Vaikai į Vitality SPA erdvę įleidžiami tik nuo 12 metų.