fbpx

Golfo Renginiai Įmonėms

Išbandyk golfą

Renginys “Išbandyk golfą” – tai puiki galimybė pradėti puoselėti golfo tradiciją Jūsų įmonėje, motyvuoti darbuotojus, palaikyti verslo ryšius su partneriais ar klientais. Pajuskite golfo žaidimo malonumą, pasisemkite energijos ir naujų idėjų, praleiskite laiką gamtoje vaizdingame golfo aikštyne. Neformalioje aplinkoje dalyvius mokys profesionalūs golfo instruktoriai, o grynas užmiesčio oras, nuostabus gamtovaizdis ir draugiška atmosfera garantuos renginio sėkmę.

Pasirinkite vieną iš mūsų pasiūlymų ir pasinaudokite puikia proga kartu su kolegomis, partneriais ar klientais pasimokyti žaisti golfą.

BRONZINIS PASIŪLYMAS

1 val. golfo pamoka: golfo žaidimo taisyklės, golfo lazdų apibūdinimas, smūgiavimo ir ridenimo technika.

Kaina – 17.50 €  asmeniui

Minimalus dalyvių skaičius: 10

SIDABRINIS PASIŪLYMAS

1.5 val golfo pamoka: golfo žaidimo taisyklės, golfo lazdų apibūdinimas, smūgiavimo ir ridenimo technika.

Kaina – 19.00 €  asmeniui

Minimalus dalyvių skaičius: 10

AUKSINIS PASIŪLYMAS

2 val. golfo pamoka: golfo žaidimo taisyklės, golfo lazdų apibūdinimas, smūgiavimo ir ridenimo technika, trumpo žaidimo mini-turnyras.

Kaina – 20.50 €  asmeniui

 
Minimalus dalyvių skaičius: 10

„Vilnius Grand Resort“ – laisvalaikio, poilsio, pramogų ir renginių kompleksas, džiuginantis svečius išskirtine aptarnavimo kultūra bei unikaliu paslaugų deriniu. Modernus kurortas, ežerų, beržynų ir vingiuojančių kalvų apsuptyje harmoningai įsiliejęs į gamtovaizdį, vos 20 min kelio nuo Vilniaus miesto centro, kviečia atrasti gamtą, skanų maistą bei tikrą atpalaiduojantį poilsį.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Privatumo politika

Sutinku

Nesutinku