fbpx

Narystės

The V Golf Club siūlo įvairias narystes, priklausomai nuo jūsų poreikių.

The V Golf Club

„The V Golf Club“ įkurtas 2009 metais ir jau tapo mėgstamu klubu golfo entuziastų tarpe. Nepriekaištingos kokybės aikštynas vilioja žaidėjus iš Lietuvos bei užsienio.

„The V Golf Club“ savo nariams siūlo ne tik mėgautis žaidimu nuostabioje aplinkoje, draugiškoje bei svetingoje atmosferoje, bet ir naudotis „Vilnius Grand Resort“ paslaugomis su specialioms nuolaidomis.
Klube laukiami tiek vyrai, tiek moterys.

Korporatyvinės golfo klubo narystės siūlomos 4 asmenų grupėms ( dėl didesnių negu 4 asmenų grupės kreiptis į golfo klubo administracija )

Artėjantis sezonas

Nepaisant to, kad klubas yra uždarytas žiemai, yra dalykų, kuriais privalome pasidalinti su visais. Mūsų green keeper’ių komanda įnirtingai švarina laukus, tad ateinantis sezonas žaidėjams žada dar geresnius potyrius, kadangi rasti pamestus kamuoliukus bus kur kas paprasčiau!
Visiems, kurie dar nespėjo prasitęsti narystės arba planuoja prisijungti prie klubo - nepraleiskite progos!

Daugiau informacijos ir užsakymai:

Miglė Banytė
+370 688 48244
migle.banyte@vilniusresort.com

„Vilnius Grand Resort“ – laisvalaikio, poilsio, pramogų ir renginių kompleksas, džiuginantis svečius išskirtine aptarnavimo kultūra bei unikaliu paslaugų deriniu. Modernus kurortas, ežerų, beržynų ir vingiuojančių kalvų apsuptyje harmoningai įsiliejęs į gamtovaizdį, vos 20 min kelio nuo Vilniaus miesto centro, kviečia atrasti gamtą, skanų maistą bei tikrą atpalaiduojantį poilsį.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Privatumo politika

Sutinku

Nesutinku