Narystės

Pasinaudokite pasiūlymu įsigyti ar pratęsti klubo narystę ateinančiam sezonui

The V Golf Club

„The V Golf Club“ įkurtas 2009 metais ir jau tapo mėgstamu klubu golfo entuziastų tarpe. Nepriekaištingos kokybės aikštynas vilioja žaidėjus iš Lietuvos bei užsienio.
„The V Golf Club“ nariams siūlo ne tik mėgautis žaidimu nuostabioje aplinkoje, draugiškoje bei svetingoje atmosferoje, bet ir naudotis „Vilnius Grand Resort“ paslaugomis su specialioms nuolaidomis.
Klube laukiami tiek vyrai, tiek ir moterys.
Korporatyvinės golfo klubo narystės siūlomos grupėms iki 4 asmenų.

Nepaisant to, kad klubas yra uždarytas žiemai, yra dalykų, kuriais privalome pasidalinti su visais. Džiaugsmingai pranešame, kad green‘ai atrodo puikiai ir yra pilnai paruošti žiemos siurprizams!
Mūsų green keeper’ių komanda įnirtingai švarina laukus, tad ateinantis sezonas žaidėjams žada dar geresnius potyrius, kadangi rasti pamestus kamuoliukus bus kur kas paprasčiau!
Visiems, kurie dar nespėjo prasitęsti narystės arba planuoja prisijungti prie klubo - nepraleiskite progos, kadangi "Early Bird" pasiūlymas galioja tik iki 2018 m. gruodžio 31 d.

Laukiame Jūsų užsakymų ar paklausimų el.paštu: Migle.Banyte@vilniusresort.com, +370 688 48244.

Priklausome:
Vilon City
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Privatumo politika

Sutinku

Nesutinku