The V SPA & Wellness centras
Moderniausiomis technologijomis bei metodais paremtas „The V SPA & Wellness“ centras savyje puikiai sukombinuoja abi - vakarų ir rytų medicinines praktikas, siekiant maksimalių rezultatų žmogaus sveikatai. Nuo senovinių gydomųjų ritualų iki geriausios modernios technikos, mes orientuojamės į rezultatus, siūlydami individualiems svečių poreikiams pritaikytas procedūras ir programas.
The V SPA & Wellness centras
Dvi baseinų edrvės
„The V SPA & Wellness“ Jūs rasite dvi baseinų ir pirčių erdves, kurios atitiks skirtingus klientų lūkesčius:

- „Aqua pool“ – šeimos su vaikais poilsio erdvė, kurioje jūs rasite persirengimo kambarius, atskirą vaikų ir plaukimo baseinus, sūkurinę vonią, pirtis ir treniruoklių salę.

- „Vitality pool“ – suaugusiųjų vandens poilsio erdvė, kurioje jūs rasite baseiną su vandens kaskadomis, lauko ir vidaus sūkurines vonias, skirtingas pirtis, Himalajų druskos ir aromaterapijos erdves, „Grotto“ baseiną, jogos ir pilateso erdves.

The V SPA & Wellness centras
Apie centrą
Holistinės konsultacijos ir diagnostika
16 SPA procedūrinių kambarių
Veido ir kūno procedūros
Klasikiniai ir azijietiški masažai ir ritualai
Ayurvediniai masažai
Aromaterapijos poislio erdvė
Druskų poilsio erdvė
Baseinas su kaskadomis
Lauko ir vidaus sūkurinė vonia
Sauna, garinė pirtis, rusiška pirtis
Pėdų refleksologija
VIP erdvė su kedro sauna, lounge erdvė
Pendex sporto salė
Sporto salė
Jogos studija
Fitneso studija asmeninėms treniruotėms
Japoniško maisto restoranas
The V SPA & Wellness centras
Spa procedūros
Kasdieninis gyvenimas per daug neramus ir triukšmingas, mes nebegirdime jo, nebegirdime savęs. Svarbu išmokti atsipalaiduoti, sustoti, pabūti čia ir dabar. Leiskite sau mėgautis ramybe.

"The V SPA & Wellness" meistrų komandą sudaro ne tik lietuviai, bet ir užsienio šalių terapeutai, pritaikydami geriausiai Jūsų poreikiams tinkančias veido arba kūno masažo technikas, pasirūpins, kad Jūsų laikas būtų praturtintas vidinės harmonijos.
The V SPA & Wellness centras
Apsilankymai ir narystės
Siūlome jums susipažinti su įvarių narysčių ir vienkartinių apsilankymų kainoraščiu ir išsirinkti sau tinkantį apsilankymo tipą.
The V SPA & Wellness centras
SPA parduotuvė
Prie pat registratūros jūs rasite mūsų Spa parduotuvę, kurioje galite įsigyti procedūros metu Jums patikusį produktą. Mūsų parduotuvėje pristatomi tokių prekinių ženklų produktai:

- „Gemology“
- „Ayurveda Pura“
The V SPA & Wellness centras
Spa Restoranas
Mūsų įsitikinimu įvairus ir subalansuotas maistas yra kiekvieno iš mūsų sveikatos pamatas. Leiskite Jums pademonstruoti mūsų kulinarinę patirtį, parodysime progresyvią, maistinę, sveiką virtuvę su sensacingais skoniais ir aromatais, įkvėptą šiuolaikinių autentiškų japoniškų patiekalų.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Privatumo politika

Sutinku

Nesutinku