The V Golf Club
The V Golf Club, įsikūręs Vilnius Grand Resort teritorijoje, yra tarptautinio pripažinimo sulaukęs 18 duobučių golfo aikštynas nusidriekęs per 690 arų kvapą gniaužiančios lietuviškos gamtos. Šis laukas yra tikras iššūkis visiems svečiams ir vietiniams žaidėjams, turintis puikią infrastruktūrą, nepriekaištingą lauko priežiūros komandą ir USGA dizaino standartus atitinkančias ridenimo aikšteles.
"The V Golf Club"
Golfo aikštynas
Šis golfo aikštynas įsikūręs 2009 metų rudenį yra PAR 72 smūgių laukas, kurio ilgis siekia 6312 metrų. The V Golf Club 2019 metais tapo sertifikuotu CPG Pro-Am ir EGA Europos komandinio mėgėjų vyrų ir moterų čempionato golfo aikštynu. Aikštynas, sukuriantis iššūkį pradedantiesiems ir pažengusiems žaidėjams, išsiskiriantis savo kraštovaizdžiu, aukštos kokybės treniruočių ir žaidimo zonomis, yra ideali vieta atsipalaiduoti, praleisti laiką su draugais ar šeima bei tobulinti savo įgūdžius.
"The V Golf Club"
Klubo Namas
„The V Golf Club" įsikūręs golfo klube “Vilnius Grand Resort" teritorijoje. Teritorijoje įkurti:
- Driving range
- Persirengimo kambariai
- Dušai
- Naujas itališkas restoranas - ,,Trattoria Verde''
Renginiai įmonėms
„The V Golf Club“ - puiki vieta praleisti ypatingas šventes ar turėti smagų komandos formavimo užsiėmimą. Grynas oras, supanti gamta ir profesionalūs, nuotaikingi treneriai garantuos puikiai praleistą laiką.
Platūs golfo laukai, nepakartojamas itališkas restoranas „Trattoria Verde“ ar modernūs klubo namai - ideali vieta tavo šventei ar išskirtiniam komandos susibūrimui.
„The V Golf Cub"
Turnyrai
„The V Golf Club“ - Lietuvos golfo Federacijos narys, todėl mūsų aikštyne yra rengiami Lietuvos ir Europos golfo turnyrai. Peržiūrėkite golfo turnyrų tvarkaraštį.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Privatumo politika

Sutinku

Nesutinku