fbpx

Azijietiški masažai

Jums nebereikės keliauti į Indoneziją, kad galėtumėte pasimėgauti tobulu SPA ritualu atgaivinančiu kūna ir sielą.
Džiaugiamės galėdami pristatyti tikrus deimantus - naująsias "The V SPA" komandos nares, profesionalias terapeutes iš Balio, Indonezijos.
Jų atliekami masažai- ne tik būdas spręsti fizinio kūno problemas, bet ir nuostabi priemonė grožio puoselėjimui bei dvasinės pusiausvyros palaikymui.

Užsisakant vieną iš azijietiškų masažų pas meistrę iš Bali, papildomai padovanosime išskirtinį SPA ritualą pėdoms.

Visus masažus galima įsigyti ir kaip dovanų kuponą.

Rezervacija internetu:
https://book.treatwell.lt/salonas/vilnius-grand-resort/

SPA procedūrų meniu DAUGIAU

Azijietiški masažai

BALIO
Tai skirtingų technikų mišinys, įsisavintos per visą istoriją, siekdami sukurti unikalią atpalaiduojančio masažo techniką. Masažo metu naudojami gilūs, „ilgi“ judesiai, kuriais skatinamas kraujo, deguonies ir „QI“ energijos srautas kūne ir užtikrinamas ramus ir gilus atsipalaidavimas.
Kaina: €80. Trukmė: 90 min.

TAJŲ
Tradicinis tailandietiškas masažas žinomas kaip vienas efektyviausių gydymo būdų. Masažo metu delnais, dilbiais, pėdomis bei viso kūno jėga atliekami įvairūs pratimai, stimuliuojami biologiškai aktyvūs taškai. Tai tarsi pasyvi treniruotė atstatanti kūno harmoniją, kitaip vadinama „jogos masažu".
Kaina: €80. Trukmė: 90 min.

BAMBUKINIS
Kūnu ridenama bambuko lazdelė atlieka limfodrenažinį masažą. Giliai atpalaiduojantis masažas ir švelnus aliejaus aromatas leidžia įveikti nuovargį ir stresą, pajusti sielos harmoniją, suteikia naujų jėgų ir energijos, pažadina snaudžiančias jėgas, galingą vidinį rezervą.
Kaina: €80. Trukmė: 90 min.

SU ŠILTAIS ŽOLELIŲ RYŠULĖLIAIS
Nuostabaus aromato ir maloniai veikiančios šilumos tajų nugaros masažas apjungia 2 masažo technikas – nugaros, pečių masažą ir nugaros šildymą ryšulėliais. Naudojami karšti tailandietiškų žolelių ryšulėliai iš citrinžolės, imbiero, pipirmėtės, tamarindo vaisiaus, eukalipto ir kitų.
Kaina: €95. Trukmė: 90 min.

SPORTINIS
Tai stiprus, stimuliuojantis bei visas raumenų grupes išmankštinantis masažas, atliekamas raumenis įšildančiais greitais, stipriais bei giliais judesiais. Masažas skirtas ne tik aktyviai sportuojantiems, jis taip pat tinka ir tiems, kurie jaučia nuolatinę fizinę įtampą bei nuovargį visame kūne.
Kaina: €80. Trukmė: 90 min.

MASAŽAS VAIKAMS
Masažą atliks profesionali meistrė iš Bali. Masažas atliekamas vaikams nuo 6 metų, seanso metu, dalyvaujant vienam iš tėvų/globėjų.
Kaina: €30. Trukmė: 30 min.

MASAŽAS BESILAUKIANČIOMS
Pagrindinis nėščiųjų masažo tikslas – atsipalaidavimas lengvų ir švelnių prisilietimų pagalba. Nėščiosios masažuojamos atsigulus ant šono, naudojant švelnius sukamuosius judesius, daug glostoma, lengvai trinamas kūnas. Itin daug dėmesio skiriama apatinei nugaros daliai.
Kaina: €60. Trukmė: 60 min.

Daugiau informacijos ir rezervacija:

+37052739777
spa@vilniusresort.com

Priklausome:
Jau pastatyti ir pilnai įrengti modernūs namai yra vos kelios minutės nuo šalies sostinės Vilniaus, įspūdingoje 280 ha teritorijoje, apsuptoje vaizdingų ežerų, miškų ir sodrios gamtos.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Privatumo politika

Sutinku

Nesutinku