fbpx

LYE

Nauja: Juodosios jūros ekstraktas LYE

"The V SPA" centre - naujos, išskirtinės SPA procedūros su Juodosios jūros druskos ekstraktu LYE, dar vadinamu "Juodosios jūros auksu".
Lye ekstraktas pasižymi itin didele Magnio druskų sudėtimi, praturtintas kalciu, soda, bromu, vandeniliu.
Procedūros su Juodosios jūros ekstraktu ypatingai rekomenduojamos patiriantiems sąnarių skausmus, artritą, neuritą, artrosę, išvaržas, raumenų skausmus, turintiems probleminę odą.

LYE VONIA

Procedūra atliekama Jūsų viešbučio vonios kambaryje.

Siūlome pasimėgauti tik Jums skirtu poilsu viešbučio kambaryje.

Kaina:

25€

KOMPRESAS SU LYE

Šios procedūros metu pasirinkta kūno zona yra padengiama šiltu Juodosios jūros druskos ekstrakto kompresu, kurio pagalba pašalinami susikaupę toksinai, o kūnui absorbuojant druskos ekstraktą į odą patenka mineralai.

Ši kūno terapija puikiai tinka atstatyti kūną po traumų, siekiant pagerinti kraujotakos darbą, raumenų ir kvėpavimo takų sistemas.

 

Kaina:

30 minučių                     25€

 

NUGAROS IR KAKLO MASAŽAS SU LYE ALIEJUMI

Masažas su Juodosios jūros druskos ekstraktu teigiamai veikia visą kūną ir apima daug savijautą gerinančių funkcijų, tokių kaip reumatas, kraujotakos sutrikimai, artritas, kvėpavimo ar odos funkcijų sutrikimai.

 

Kaina:

30 minučių                     25

 

VISO KŪNO MASAŽAS SU LYE ALIEJUMI

Masažas su Juodosios jūros druskos ekstraktu teigiamai veikia visą kūną ir apima daug savijautą gerinančių funkcijų, tokių kaip reumatas, kraujotakos sutrikimai, artritas, kvėpavimo ar odos funkcijų sutrikimai. Taip pat paspartina svorio mažėjimą bei celiulitą.

 

Kaina:

60 minučių                     50€

90 minučių                     70€

 

Priklausome:
Jau pastatyti ir pilnai įrengti modernūs namai yra vos kelios minutės nuo šalies sostinės Vilniaus, įspūdingoje 280 ha teritorijoje, apsuptoje vaizdingų ežerų, miškų ir sodrios gamtos.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Privatumo politika

Sutinku

Nesutinku