fbpx

Golfo Renginiai Įmonėms

Išbandyk golfą

Renginys “Išbandyk golfą” – tai puiki galimybė pradėti puoselėti golfo tradiciją Jūsų įmonėje, motyvuoti darbuotojus, palaikyti verslo ryšius su partneriais ar klientais. Pajuskite golfo žaidimo malonumą, pasisemkite energijos ir naujų idėjų, praleiskite laiką gamtoje vaizdingame golfo aikštyne. Neformalioje aplinkoje dalyvius mokys profesionalūs golfo instruktoriai, o grynas užmiesčio oras, nuostabus gamtovaizdis ir draugiška atmosfera garantuos renginio sėkmę.

Pasirinkite vieną iš mūsų pasiūlymų ir pasinaudokite puikia proga kartu su kolegomis, partneriais ar klientais pasimokyti žaisti golfą.

BRONZINIS PASIŪLYMAS

1 val. golfo pamoka: golfo žaidimo taisyklės, golfo lazdų apibūdinimas, smūgiavimo ir ridenimo technika.

Kaina – 17.50 €  asmeniui

SIDABRINIS PASIŪLYMAS

1.5 val golfo pamoka: golfo žaidimo taisyklės, golfo lazdų apibūdinimas, smūgiavimo ir ridenimo technika.

Kaina – 19.00 €  asmeniui

AUKSINIS PASIŪLYMAS

2 val. golfo pamoka: golfo žaidimo taisyklės, golfo lazdų apibūdinimas, smūgiavimo ir ridenimo technika, trumpo žaidimo mini-turnyras.

Kaina – 20.50 €  asmeniui

 

Priklausome:
Jau pastatyti ir pilnai įrengti modernūs namai yra vos kelios minutės nuo šalies sostinės Vilniaus, įspūdingoje 280 ha teritorijoje, apsuptoje vaizdingų ežerų, miškų ir sodrios gamtos.
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Privatumo politika

Sutinku

Nesutinku